تاریخ امروز: جمعه 01 تیر 1397
ورود
اجراي 65 هزارمترمربع روکش آسفالت معابر شهر نایین تاریخ ثبت: 1394/06/27 09:57

شهردار نایین گفت: در طول یکسال اخیر حدود 65 هزارمترمربع از معابر شهر نایین با هزینه ی حدود 16میلیارد ریال آسفالت شده است.

به گزارش مفاخر نایین،اردشیرعسکری ، شهردار نایین در حاشیه بازدید از طرح آسفالت معابر شهر نایین اظهار داشت: در راستای بهسازی و اصلاح معابر سطح شهر نایین، با اعتبارات داخلی شهرداری، طرح آسفالت محلات شهر نایین در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: طی مراحل مختلف و جداگانه، در سه مرحله مختلف، در مناطق مختلف شهری، اقدام به زیرسازی، روکش آسفالت و لکه گیری معابر شهر نایین شده است.

شهردار نایین خاطرنشان کرد: باتوجه به وضعیت خاص معابر شهر نایین و تقاضای شهروندان، آسفالت معابر جزو اولویت‌های شهرداری قرار گرفت که خوشبختانه با انجام این پروژه و با توجه به عملکرد یکساله شهرداری، رضایتمندی نسبی شهروندان حاصل شده است.

وی با اشاره به اجرای مرحله کنونی آسفالت معابر افزود: درحال حاضر در آخرین مرحله این طرح، حدود 32هزارمترمربع از معابر شهر با هزینه ای افزون بر هشت میلیارد ریال آسفالت شده که قطعا این طرح در مراحل بعدی برای آسفالت بقیه معابر ادامه خواهد داشت.

عسکری با اشاره به آسفالت حدود 65هزارمترمربع از معابر شهر نایین در طول یکسال اخیر با هزینه ی 16میلیارد ریال تصریح کرد: امیدواریم در ادامه با جلب بودجه های سالیانه و تحقق بودجه مورد نیاز، این طرح در سایر معابر شهر نیز اجرا شود.