تاریخ امروز: جمعه 01 تیر 1397
ورود
امام جمعه نایین:امانت داری ویژگی بارز خبرنگاران است تاریخ ثبت: 1394/05/17 23:29

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی سجادی روز شنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگارافزود : خبرنگار اعتبار خود را از مردم می گیرد و باید با شجاعت مشکلات مردم و جامعه را به گوش مسئولان برساند.
وی گفت: خبرنگاری شغلی است که ساعت و زمان مشخصی ندارد و اگر ضرورت باشد خبرنگار باید در هر ساعتی برای انعکاس خبر حضور یابد .
امام جمعه نایین افزود: در مدتی که در خدمت مردم این شهر بوده ام اخبار رسانه ها را روزانه رصد می کنم و مشخص است که رسانه های نایین ارتباط بسیار نزدیکی با تریبون نماز جمعه دارند.
حجت الاسلام سجادی افزود: پوشش نماز جمعه در شهرستان از سوی رسانه ها بسیار خوب و دقیق است که این انعکاس اخبار برای رفع مشکلات و پیگیری توسط مسئولان بسیار سازنده است.
در این آیین از پنج خبرنگار فعال شهرستان نایین تجلیل شد.
همچنین فرمانده انتظامی نایین در دیدار با خبرنگاران رسانه های گروهی شهرستان ضمن ارج نهادن به مقام خبرنگاران اظهارکرد: رسانه های گروهی و اصحاب خبر پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند.
نبی الله سواد کوهی بر واقع بینی خبرنگاران تاکید کرد و گفت: همدلی و ایجاد امید و آرامش در این سال که بنا به فرموده مقام معظم رهبری بنام همدلی بین دولت و ملت نامگذاری شده ، ضروری است.
 همچنین خانم معمار مقدم در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و شهید محمود صارمی گفت: حرفه خبرنگاری بسیار حساس ، مهم و تاثیر گذار و سرنوشت ساز است .
رییس بهزیستی  افزود: خبرنگاران با انعکاس به موقع ، صادقانه و کامل اخبار و گزارشات  می توتانند نقش مهمی در معرفی ظرفیت ها و توسعه همه جانبه منطقه داشته باشند. خانم معمار از همکاری خبر نگاران با اداره بهزیستی تشکر کرد.