تاریخ امروز: جمعه 01 تیر 1397
ورود
رزمایش الی بیت المقدس دفاع از کوی و برزن در نایین برگزار شد تاریخ ثبت: 1394/07/18 18:59

فرمانده سپاه ناحیه نایین گفت: رزمایش الی بیت المقدس دفاع از کوی و برزن با حضور بسیجیان روز پنجشنبه و جمعه در اردوگاه قدس فیض آباد نایین برگزار شد.

سرهنگ ' مسعود اکبری' روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بالا بردن توان رزمی و نیز انسجام نیروهای بسیجی به منظور آمادگی هرچه بیشتر در ماموریت های بسیج و مقابله با هرگونه تهدیدات احتمالی دشمن از اهداف این رزمایش دو روزه است.
وی بیان کرد :این رزمایش با حضور یک گردان از حوزه های مقاومت بسیج شهید مطهری وآیت الله نایینی سپاه ناحیه نایین انجام شد.
وی اظهار داشت:از جمله تمرین تاکتیی این رزمایش، دفاع از کوی برزن، ایست و بازرسی و کنترل معابر و حفاظت از اماکن مهم وعملیات باز پس گیری بوده که توسط نیروهای بسیجی به اجرا در آمد.
فرمانده سپاه ناحیه نایین با بیان اینکه این رزمایش به صورت سالانه برگزار می شود گفت: نمایش اقتدار و ارتقا آمادگی رزم گردان های بیت المقدس، تمرین فراخوانی برای حفظ انسجام انسانی، ایجاد آمادگی عمومی، ارتقا روز افزودن توانمندی های دفاعی، مردمی کردن دفاع ، ایجاد وحدت و همدلی و شناخت بیشتر فرماندهان در سطح گردان ها از دیگر اهداف این رزمایش است.
امام جمعه ونماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی با حضور خود از این رزمایش بازدید کردند.
همزمان با رزمایش الی بیت المقدس صبحگاه بسیجیان سپاه ناحیه در اردو گاه قدس نایین برگزارشد.
در این مراسم با حضور معاون فرماندار، جانشین فرمانده انتظامی نایین ،تنی چند از مسولین ادارات وارگانها وبسیجیان در اروگاه قدس نایین برگزارشد.
شهرستان نایین با حدو 40هزار نفر جمعیت در 140کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.